Wykłady są dobre na studiach z filozofii. Pisania należy się uczyć metodą warsztatową, w niewielkiej grupie wsparcia, popełniając wszystkie możliwe błędy.

Bez gadających głów

Celem grupy jest napisanie książki, stąd czas trwania kursu: 6 miesięcy. W tym czasie dzielimy się pracą i spotykamy dwa razy w tygodniu redagując nasz tekst.

Pół roku wspólnej pracy

Uczestnicy warsztatów są odpowiedzialni nie tylko za książkę, ale za siebie nawzajem. Pilnujemy, aby nikt nie odstawał i nie poddawał się niepowodzeniom. Trzymamy się razem.

Grupa wsparcia

Wykłady, ćwiczenia / pisanie wspólnej książki w grupie 5 osób

Podcasty

Wydaj audiobook z reżyserem słuchowisk

Naucz się trzech prostych zasad kreatywnego pisania.

Zobacz, jak łatwo i szybko wydać audiobook.

Piotr Świątkowski, piotr@makarmgoryla.pl, 793 115 361, nakarmgoryla.pl

Prowadź własną audycję w radiu internetowym Nakarm Goryla.

Piotr Świątkowski

Jestem dziennikarzem, pisarzem i copywriterem. Urodziłem się z klawiaturą i mikrofonem w dłoni. Piszę artykuły, książki, reportaże, scenariusze i artykuły dla firm. Uwielbiam inspirować opowiadając o mojej pracy.

Teksty na stronę internetową. Copywriter, autor książek, blogów i kampanii reklamowych w Internecie. Od lat pomaga przedsiębiorcom w docieraniu z contentem do klienta. Warto oddawać swoje www w ręce profesjonalnego copywritera i dziennikarza Piotra Świątkowskiego. Blog firmowy i tekst na stronę internetową.

Powieść o niezłomnym Pallotynie z Poznania FLorianie Kniotku dostała się do finału prestiżowego konkursu na najlepszą książkę o Poznaniu organizowanego przez Bibliotekę Raczyńskich.

Odpowiadasz za jednego z bohaterów. Nadajesz mu charakter i prowadzisz do samego końca.  Na spotkaniach ustalamy liczbę znaków, które powinieneś napisać w domu.

Twoje zadanie

Wykorzystujemy dokument Google, na którym każdy z nas nanosi poprawki oznaczone przydzielonym kolorem. Wspólnie podejmujemy decyzję o włączeniu tekstu do książki.

Jak pracujemy na spotkaniu?

Spotykamy się dwa razy w tygodniu na Teamsie. Każde spotkanie trwa 60 minut. Samodzielna praca w domu zajmie około dwóch godzin w tygodniu. Miesiąc zajęć kosztuje 190 zł.

Spotkania i cena

Potrzebujesz czasu na decyzję?
Podejrzyj pracę grupy

  • bezpłatnie sprawdzisz, czy metoda grupowej nauki pisania jest dla Ciebie,
  • zobaczysz, co dzieje się w grupie i w jaki sposób pracujemy,
  • wypełnisz ankietę, która pomoże określić twój profil pisarski,
  • "wejście do grupy" do niczego nie zobowiązuje, możesz skorzystać ze statusu obserwatora,
  • otrzymasz mailem wiele ważnych informacji z życia grupy oraz informację o promocjach i warsztatach weekendowych. 

Dowcipny, niekiedy sarkastyczny, zawsze ciekawy ludzi. Z dużą wiedzą historyczną. Po prostu - dziennikarz z krwi i kości. A tak już w ogóle po ludzku - jego rady zawsze cenne, jego uśmiech zawsze pomocy!

Maciej Kluczka 

TVN24

Piotr jest dokładny, ambitny, wymaga wiele od siebie, potrafi być elastyczny i ceni sobie swoich odbiorców. W naszym przypadku jego profesjonalizm zadecydował o tym, że powierzyłam Piotrowi produkcję słuchowiska radiowego opartego na jednej z moich książek.

Joanna Opiat-Bojarska

pisarka

Piotra poznałem ładnych parę lat temu jako dziennikarza RMF FM. Jako fachowca-radiowca podążającego za „gorącym” newsem, ale i głębszymi historiami. Nie tylko tymi bieżącymi. Piotr to w końcu miłośnik historii tej nieco starszej, autor ciekawych książek.

Łukacz Cieśla

Głos Wielkopolski

"Wilk" - kryminał Karoliny Jóźwiak

Razem z Karoliną pracujemy nad powieścią o policjancie, który rozwiązuje zagadkę zabójstw domowych katów. Komisarzowi Szymonowi Wrońskiemu pomaga piękna, młoda policjantka Luiza Malinowska. Tłem opowieści jest historia syryjskiej rodzina, która zgubiła się w czasie przekraczania zielonej granicy w Bieszczadach. Co łączy tajemnice bieszczadzkiego lasu i egzekucjami "rodzinnych katów"?

Pierwszy miesiąc za "złotówkę"?

Nie sprzedajemy kota w worku. Pierwsze 8 spotkań kosztuje przysłowiową "złotówkę".  To czas, w którym zdecydujesz, czy kurs jest dla Ciebie. 

Kurs kreatywnego pisania jest dla Ciebie, jeśli:

  •  chcesz poznać warsztat pisarski,
  • chcesz wydać swoją książkę,
  • chcesz systematycznie i z pasją pracować nad tekstem w grupie ludzi podobnych do Ciebie,
  • chcesz poznać siebie w relacji z innymi,
  • bliskie są ci słowa: odwaga, zabawa, kreatywność, pasja.

ZAPISZ SIĘ

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

NEWSLETTER